قیمت تعمیرات کرکره برقی پارکینگ

قیمت تعمیرات کرکره برقی پارکینگ بر چه اساس تعیین می شود

  • خانه
  • /
  • بلاگ
  • /
  • قیمت تعمیرات کرکره برقی پارکینگ بر چه اساس تعیین می شود
تعمیرات-کرکره-برقی-پارکینگ چهارشنبه, 05 آذر 99

قیمت تعمیرات کرکره برقی پارکینگ بر چه اساس تعیین می شود

قیمت کرکره برقی پارکینگ از جمله مسائلی است که خریداران محترم را با چالش های جدید مواجه می کند، بدین صورت که در قیمت کرکره برقی در مراکز فروش مختلف به صورت یکسان نیست.

در بازار امروزه، و از آنجایی که  کرکره برقی از ضرورت هر فروشگاه و شرکتی است، مراکز فروش کرکره برقی قیمت کرکره برقی ها را به صورت نوسانی و لحظه ای تغییر می دهند.

به گونه ای که امکان دارد در لحظه ای،  تمام قیمت های کرکره برقی تغییر و به صورت صعودی بالا و یا به صورت نزولی پایین بیاید.

تعمیرات کرکره برقی پارکینگ با توجه به موقعیت جغرافیایی هر محل، دارای نوسانات صعودی و نزولی است و که همیشه خریداران را با مشکل مواجه می کند.

 

 

تغیر قیمت کرکره برقی با توجه به محدوده ارسال

از مهم ترین مشکلاتی که خریداران کرکره برقی به صورت اینترنتی دارند، این است که قیمت کرکره برقی با توجه به محدود بودن محدوده ارسال توسط  فروشگاه ها، قابل تغییر و به صورت قابل توجه ای افزایش می یابد

قیمت کرکره برقی با توجه به ناحیه ثبت شده برای ارسال توسط مشتری، قابل تغییر است و امکان صعود قیمت کرکره برقی در این مورد وجود دارد.

دو فاکتور اصلی در تعیین قیمت کرکره برقی

خوب است بدانید 2 فاکتور اصلی که در تعیین قیمت تعمیرات کرکره برقی پارکینگ موثر است به ترتیب تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی نیز می باشد، البته پارامتر های دیگری مثل نوع و متراژ کرکره و رسیور کرکره برقی و همچنین تعداد سنسور ها در قیمت کرکره برقی تاثیر می گذارند.

در بحث موتور کرکره برقی پیشنهاد ما این است که پس از حضور کارشناس و فنی کار اقدامات بعدی صورت گیرد زیرا این بخش از درب های اتوماتیک شیشه ای و هوشمند دارای حساسیت های ویژه ای است.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات کرکره برقی

اما در مورد تعمیرات کرکره برقی پارکینگ قضیه تعیین قیمت کاملا متفاوت است و دستمزدی که تعمیرکار کرکره برقی دریافت می کند بر اساس لیستی است که اتحادیه سالانه منتشر می کند و تمامی گروه های خدماتی فعال مکلف به اجرای ان هستند.

به طور کلی در بحث هزینه تعمیر کرکره برقی عوامل زیادی تاثیر گذار است و با در نظر گرفتن تمامی موارد است که ، فاکتور نهایی تنظیم می شود و جای هیچگونه نگرانی دراین زمینه وجود ندارد.

کرکره برقی ضامن امنیت

پیشرفت روزمره زندگی انسان ها و جهت گیری ان به سمت اسایش بیشتر در کنار بهره گیری از ابزارهای طراحی و ساخته شده یک پتانسیل عالی را برای رشد صنایع و خدمات ایجاد کرده است.

کرکره برقی ضامن امنیت پایدار است که می توان با سه دلیل کلیدی این ادعا را ثابت کرد:

کارکرد اسان در کنار مکانیزم عملکردی ویژه

امکان تعمیرات کرکره برقی در سطوح مختلف با تخصص و تجربه

حفاظت بالا از ثروت و زندگی مردم با مقاومت و استحکام بی نظیر

صدها دلیل منطقی برای اثبات اهمیت استفاده از کرکره برقی پارکینگی در بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ وجود دارد که ما با همین سه دلیل به شما اطمینان می دهیم که از به کارگیری این محصول پشیمان نخواهید شد.

شاید بتوانیم با قاطعیت بگوییم که امکان رفع مشکلات کرکره های برقی و تعمیر ان مهمترین مزیت محسوب می شود که تمامی بخش های ان را شامل و در بر می گیرد.

امنیت پایدار با فاکتورهای متنوع و ثابت در کنار ساز و کار کاملا مهندسی پیاده سازی می شود که در کرکره برقی این رسالت جزء اصلی ترین اهداف تولید ان بوده و باعث همه گیر شدن سریع  با یک راندمان مثبت و صعودی شده است.

 

 

تعویض و تعمیر برد کرکره برقی

تعویض و تعمیر برد کرکره برقی پارکینگ در جهت بازیابی کارایی و ایجاد یک مکانیزم استاندارد برای کارکرد کرکره های مغازه انجام می پذیرد که در سه سطر به این موضوع می پردازیم:

برد کرکره های برقی پارکینگ  و جک پارکینگی ساختمان برای مواردی همچون تحریک موتور برای جا به جایی تیغه ها ، کنترل سرعت باز شدن درب و تنظیم سنسورها گیرنده و فرستنده بر روی کنترل فرمان نصب می شود و در یک نگاه کلی نقش تنظیم نوسانات برق را در انجام وظایف تعریف شده پیش می برد که در صورت ایراد در این بخش کارایی کرکره برقی به شدت تضعیف می شود.

با تعویض برد کرکره برقی و در صورت امکان تعمیرات ان توسط تعمیرکار ماهر مانند روز اول می توانید از درب اتوماتیک و هوشمند خود استفاده کنید.

برای خیلی ها ممکن است سوال پیش اید که ایا تعمیرات برد کرکره برقی ممکن است یا در حد یک شعار تبلیغاتی است؟

ما این موضوع را علاوه بر دخیل دادن نظرات کارشناسان خود از تولید کنندگان و همکاران فنی فعال در بازار درب های اتوماتیک نیز جویا شدیم که تمامی افراد این تضمین را دادند که در صورت امکان تعمیرات کرکره برقی صورت می گیرد و در مرحله بعد از تعویض قطعات استفاده می شود.

نقش انواع تیغه در تعمیرات کرکره برقی

همان طور که می دانید تیغه الومینیومی اکسترود بیشترین استفاده را در کرکره های برقی دارند و دلیل ان استقامت بالا و عدم نیاز به روغن کاری و ایمنی در مقابل ضربه و مقاومت در برابر حرارت های بسیار بالا می باشد که در تعمیر کرکره برقی نیز این مزایا می تواند نقش تعیین کننده را ایفا کند.

برای بازسازی نقاط اسیب دیده و تعویض تیغه الومینیومی دوجداره نیاز است تا در ابتدا با بررسی کارشناسی ، ابعاد دچار ایراد تعیین شود تا نیاز به پایین کشیدن کل کرکره نباشد ، زیرا در مواردی نیاز است که تیغه ها به طور کلی از چهارچوب اصلی خارج شوند و عملیات تعویض روی ان اجرایی شود.

تعمیرات کرکره برقی با تیغه الومینیومی نسبت به جنس های دیگر به مراتب پیچیده تر است زیرا اهرم کردن در این مورد امکان پذیر نیست و می تواند باعث شکستگی در بلبرینگ ها شود.

در ساخت این نوع تیغه از سه عدد شمش استفاده شده است که مطابق موارد زیر است:

تیغه اول در اصطلاح فابریک و در زبان محاوره ای استاندارد که توصیه شده توسط تیم ماست.

تیغه دوم را در بین تولیدکنندگان و شرکت های تعمیرات کرکره برقی با سرشاخه یا DC می شناسند.

تیغه سوم نیز که از ضایعات تولید می شود از ذوب کردن انواع الومینیوم ساخته می شود که کم کیفیت ترین است و در تعمیر کرکره های برقی بسیار اسیب پذیر می باشد.

نوع و جنس تیغه ها در ماندگاری و عدم ایجاد الودگی صوتی و از همه مهمتر کارکرد طولانی و بدون ایراد می تواند نقش میدانی ایفا کند پس در خرید کرکره های اتوماتیک دقت کنید که در ساخت از نوع الومینیومی اکسترود فابریک استفاده شده باشد.

دقت کنید که سه نوع ابعاد استاندارد برای این تیغه ها در نظر گرفته شده است که از سایز 60 برای کرکره پارکینگ هایی در ابعاد کوچک ، سایز 80 برای پارکینگ و مراکز فروشگاهی و تجاری و همچنین از سایز 100 برای کارخانجات و تولیدی های صنعتی و بازرگانی.

در صورت اسیب دیدگی در هر سطحی یک تعمیرکار کرکره برقی متخصص می تواند تیغه الومینیومی دوجداره را به طور کامل رفع عیب و تعمیر کند.

در نوع بعدی تیغه های کرکره های اتوماتیک از گالوانیزه و الومینیوم فوم دار استفاده می شود که در اصطلاح صنعتی به ان رول فرمینگ گفته می شود که دارای مقاومت بالا و عایق صوتی قابل قبول است که به دلیل استقامت در مقابل ضربه و فشار می تواند در تعمیر کرکره برقی اختلال ایجاد کند.

نوع سوم را نیز در بالا کامل توضیح دادیم که معروف به پلی کربنات هستند و به دلیل شفافیت نسبت به انواع دیگر است که با شعار شفاف تر از شیشه و محکم تر فولاد در بازار عرضه شده و عایق صوتی و حرارتی قوی می باشند که در تعمیرات و تعویض قطعه کرکره نیز انعطاف پذیر می باشند.

بررسی دلایل عدم عملکرد کرکره برقی

برای تشخیص معایب و ایرادات درب های اتوماتیک چند فاکتور کلیدی که توسط افراد عادی نیز قابل کنترل است ارائه شده که می تواند قبل از رسیدن تعمیرکار، و حتی برای دادن اطلاعات حدودی به شرکت های تعمیر کرکره برقی کمک کند؛ تا با برآوردهای دقیق تری در محل حاضر شوند.

اولین و مهمترین نکته که در بحث حرکتی نیز مطرح است، تراز نبودن تیغه ها در مسیر عملکرد و عدم توازن ریل و میکروسوئیچ در موتور، که سبب گیر در حرکت کرکره شده و تا حدودی اختلال و صدای ناهنجاری را تولید می کند.

 

 

بحث بعدی قطع شدن برق و یا کار نکردن سنسورها و یا کنترلر که به دلیل تمام شدن باتری، پریدن فیوز متصل به موتور و یا قطع اتصالات الکتریکی رخ می دهد که یک بحث کاملا فنی می باشد و حتما باید تعمیرکار کرکره برقی به سرعت در محل حاضر شده و بررسی های میدانی را انجام دهد.

گاهی ممکن است در مسیر رفت و امد کرکره شی یا اشیائی گیر کرده باشد و حتی ممکن است درب اتوماتیک مد نظر ما به صورت دستی قفل شده یعنی موتور در مدت چند ثانیه روشن و خاموش شود و ممکن است قفل و درب دچار درگیری فیزیکی نامتعارفی شوند که در این صورت خطر سقوط وجود دارد.

عملکرد کرکره برقی بعد از تعمیرات

توجه داشته باشید که یکی از عمده مشکلات پیش امده برای کرکره های برقی بحث تنظیم نبودن حد بالا و پایین است که در اصل با اجرای عمل بسته شدن، کرکره تا انتها پایین امده و پس از چند ثانیه دوباره از کف فاصله می گیرد که یکی از حیاتی ترین بحث های تعمیرات و رگلاژ، توجه به تنظیم میکروسوئیچ و حد بالا و پایین است، که توسط متخصصان این حوزه انجام می شود.

تعمیر و رفع اشکال قطع سنسور و برق در کرکره های برقی

اگر دکمه فرستنده کرکره را فشار می دهید و صدای موتور را هم می شنوید ولی کرکره باز نمی شود و درب، حرکت جنبشی نمی کند، سوئیچ قطع برق فعال شده است. هر کرکره برقی یک سوئیچ بر روی کنترلر دارد که در صورت فشار دادن آن، کرکره با ریموت عمل نخواهد کرد، این کار امکان باز و بسته کردن دستی کرکره ها را برای شما فراهم می کند تا خودرو شما در پارکینگ ساختمان گرفتار نشود، تا موقعی که دوباره فعال شود.

گاهی ممکن است این قابلیت به صورت خودکار یا خطای انسانی فعال شده باشد و ارتباط الکتریکی بین موتور و ریموت را مختل کند، که با کمی دقت می توان این مشکل را حل کرد؛ اما در مواردی قطع برق بین سنسور و ریموت و عملکرد موتور بر اثر سهل انگاری نیست و پل های ارتباطی و حتی سیم پیچی، دچار مشکل شده و لازم است تا تعمیرات کرکره برقی در محل و یا کارگاه عملیاتی شود.

نکته ای که لازم است بدانید؛ بحث اتصال برق اضطراری به درب می باشد که با پیشرفت تکنولوژی و لزوم پیش بینی موارد حیاتی؛ نظیر قطعی کلی شهر و لزوم پایین کشیدن کرکره، برای افزایش امنیت به ان توجه شده است.