انواع جک پارکینگی ساختمان

انواع جک پارکینگی

انواع جک پارکینگی

درب پارکینگ ساختمان ها

درب و جک پارکینگی ساختمان شما می تواند بزرگترین ویژگی طراحی در نمای بیرونی منزل شما باشد . ما درهایی داریم که متناسب با تمامی طرح ها و سبک های معماری است. پارکینگ جدید شما یک محوطه  ایجاد خواهد کرد که نه تنها باعث زیبایی به خانه شما می شود بلکه یک سرمایه گذاری است که ارزش و امنیت خانه شما را برای سالهای طولانی به شدت ارتقا خواهد داد.

درب اتوماتیک  را انتخاب کنیم  یا دستی ؟

اگر تا به حال مجبور شده اید اتومبیل خود را در یک روز سرد و بارانی رها کنید تا درب پارکینگ خود را باز کنید ، احتمالاً می توانید راحتی و لوکس بودن یک سیستم کنترل از راه دور را تصور کنید که می تواند زندگی شما را تغییردهد. همه درهای پارکینگ با ریموت کنترل در دسترس هستند ، بنابراین می توانید با فشار یک دکمه و به راحتی پارکینگ خود را باز کنید.

درب به طور خودکار باز می شود و جهت ایمنی ماشین خود ، درب به صورت خودکار بسته می شود. کنترل از راه دور به ارزش خانه شما می افزاید و از اینکه چقدر مقرون به صرفه است ، رضایت شما را به دنبال خواهد داشت. هنگامی که یک سیستم کنترل از راه دور را تجربه کردید ، دیگر نمی توانید بدون آن باشید.

اینجا ما در درب جک پارکینگی ساختمان و در نصب جک درب ورودی پارکینگ  که سرویس های جک بازویی ، جک ریلی ، جک هیدرولیکی و الکترونیک جک ها هستند تخصص داریم. این که آیا شما یک درب پارکینگ با نام تجاری جدید را از ما خریداری می کنید که می خواهید اتوماتیک باشد ، یا اگر یک درب پارکینگ موجود دارید ، می خواهید آن را به روز کنید تا به صورت خودکار کار کند ، ما شرکتی هستیم که برای تمام این سرویس ها می توانید با ما تماس بگیرید.

مهندسان نصب و راه اندازی  درب پارکینگ  ما سالهاست که در صنعت درب پارکینگ  فعالیت می کنند ، بنابراین تمام تجربه و مهارت لازم را برای نصب  هرنوع درب پارکینگ از هر برند ، سن و اندازه را دارند. طبق آخرین استانداردها  زمان واکنش سریع نیاز است تا موتور اپراتور به محض اینکه مانعی را برای آسیب احتمالی هنگام برخورد ایجاد شد ، بتواند معکوس عمل کند.

 

جک پارکینگی ساختمان

 

اپراتور برقی  به طور خاص برای درب های پارکینگ سایبان طراحی شده است. استفاده از مبدل بازوی سایبان با یک عملگر کیفیت خوب را توصیه میکنیم که مناسب ترین گزینه برای نیازهای شما می باشد.

لوازم جانبی همچنین با پیشرفت های تکنولوژیکی توسعه یافته اند؛ صفحه کلیدهای بی سیم خارجی در مواردی که بسیاری از افراد خانواده به طور مکرر از درب پارکینگ استفاده می کنند بسیار مفید است؛ این فناوری در جک پارکینگی ساختمان فادینی که بهترین مارک جک درب پارکینگ ایتالیایی است اجرا شده است.

یک جک پارکینگی ساختمان بخش ها و اجزای مختلفی دارد، چشمی که توسط سیستم مادون قرمز هدایت شده و به این دلیل در جک درب پارکینگ ایرانی استفاده می شود که از برخورد در به خودرو یا افراد جلوگیری شود. سایر لوازم جانبی شامل کلیدهای کلید ، ایستگاههای فشار داخلی و اکنون حتی اسکنرهای انگشت امنیتی است.

در پارکینگ شما برق نیست؟ مشکلی نیست!

جدیدترین نمونه ها در اپراتورهای درب و پارکینگ برقی که نیازی به منبع تغذیه ندارند  جک درب پارکینگ سوزوکی می باشد که توسعه داده شده است. همچنین با استفاده از همین اصول ، یک اپراتور را تولید می کنند.

طیف وسیعی از سیستم های پشتیبان از باتری موجود در آن استفاده می کنند که امکان ادامه کار الکتریکی را در موقع قطع برق فراهم می کند. این باتری ها تا زمانی که برق اصلی برنگردد تمام عملیات درب را انجام می دهند.

چگونگی کارکرد درب اتوماتیک با جک

درب اتوماتیک جزو درب هایی است که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند. جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی؛ درب های جک دار (هیدرولیکی و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند.

از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

 

جک پارکینگی ساختمان

 

آزادی عمل تازه 

به لطف یک دستگاه منبع تغدیه قابل حمل دیگر به شبکه اصلی وابسته نیستید؛ در حال حاضر، جک پارکینگی ساختمان بدون اتصال برق همچنان می تواند به راحتی به کار خود ادامه دهد  و این امکان را فراهم می کند تا حمل و نقل آن را آسان کرده و همچنین می تواند در چند ساعت دوباره شارژ شود.

عملکرد ، ایمنی ، مناسب بودن و راحتی کارکردن بدون اتصال به شبکه از دیگر مزایای این فناوری می باشد. با منبع انرژی که در اختیار دارید؛ بدون نیاز به شارژ مجدد باتری تا 40 روز از راحتی کار با درب و جک پارکینگی ساختمان خود لذت ببرید.

خدمات و تعمیرات جک پارکینگی ساختمان  :

  1. درب های غلتکی
  2. درهای پنل دار
  3. شیب درها
  4. بازكننده ها ی اتوماتيك
  5.  نصب و نگهداری جک درب ساختمان

قفل های الکتریکی جک پارکینگی ساختمان طیف وسیعی از کنترل های ورودی اتوماتیک درب را ارائه می دهند ، هم به صورت خودکار و هم به کمک آن. ما نصب و راه اندازی درب اتوماتیک و نگهداری برنامه ریزی شده را ارائه می دهیم.