درب اتوماتیک ریولوینگ

رویولوینگ

رویولوینگ

در این خدمت با نوع خاصی از درب اتوماتیک ریولوینگ آشنا خواهید شد تحت عنوان درب اتوماتیک گردان و در ادامه به ذکر برخی از خصوصیات این درها می پردازیم ؛ در درهای اتوماتیک گردان می توان از واژه گردان به این مهم پی برد که نوع ساخت آن به شکل یک استوانه می باشد. که این استوانه دارای حرکتی به صورت دورانی و چرخش مانند می باشد.

این درب ها نیز همانند سایر در های خودکار به صورت برقی و با نیروی برق شروع به باز و بسته شدن می‌کنند بنابراین نوع کارکرد آنها به نحو اتوماتیکی و یا خودکار می باشد. یکی از اجزای این درب ها باله می باشد که باله ها در قسمت استوانه ای شکل درب تعبیه می‌شوند.
تعداد باله های به کار رفته در بخش استوانه ای شکل در، گاه از نوع دو باله می باشد و گاه متشکل از 3 باله و حتی چهار باله نیز تشکیل شده است. یکی دیگر از قسمت های به کار رفته در درب اتوماتیک ریولوینگ یا گردان ، سنسور می باشد که این سنسور ها دارای ویژگی هایی هستند. از قبیل فراهم نمودن امنیت خیلی خوب و نیز ساختار مدرن و امروزی را دارا هستند که در نوع خود یک تکنولوژی ویژه می باشد؛همچنین این تکنولوژی در درب اتوماتیک شیشه ای  نیز بکار رفته است.

ویژگی های درب اتوماتیک ریولینگ یا گردان چرخشی

 1. دارای قوی ترین موتور می‌باشند که به جرأت می‌توان گفت موتور به کار رفته در آن جزو خاص ترین موتورهای موجود می باشد.
  سیستم به کار رفته در آن همگام با تکنولوژی روز دنیا و به صورت خودکار می باشد.
  به راحتی قادر است از هدر رفتن انواع انرژی ممانعت به عمل آورد.
 2. دارای سیستم برنامه ریزی و کنترل نمودن نوع حرکت در می باشد
  قادرند مدت طولانی به کارکرد خود ادامه دهند و این قابلیت به این دلیل است که دارای هنگری از نوع ضد سایشی می باشند .
  می توانند برای انواع محل ها به کار گرفته شوند ؛ از محل های کوچک گرفته تا محل های بزرگ.
 3. می توانند در یک محیط با ابعاد بزرگتر مثل بیمارستان به کار بروند و هم در محیطی که دارای متراژ کمتر است نظیر مغازه های کوچک .
  قابلیت ذخیره سازی انرژی را دارد به گونه ای که به هنگام نبود برق می تواند به تعداد دفعات زیاد مورد استفاده قرار گیرد
 4. از آنجایی که از نظر فیزیکی دارای نمایی شیک و مدرن هستند ، قابل به کارگیری در هر محلی است .
  فراهم نمودن امنیت خیلی خوب به سبب نوع طراحی ویژه آن ها
  ابزار به کار رفته در آن از پیشرفته‌ ترین دانش روز ساخته شده است و از آن تبعیت می‌کند.

هم چنین دارای نمای ظاهری مدرنیته هستند که زیبایی منحصر به فردی به ورودی درب می بخشد. از دیگر قابلیت های این درب ها این است که ویژه ی مکان های شلوغ که روزانه دارای رفت و آمدهای بی شمار است، می باشد. چرا که به هنگام شلوغی قادر است آمد و شد را تسهیل نماید به این طریق که در این مواقع افراد را از همدیگر جدا نگه دارد تا به هنگام حرکت با هم تماس فیزیکی پیدا نکنند و در نتیجه مانع آسیب رسیدن فیزیکی حاصل از برخورد ها می شوند .
به نظر شما نوع ساخت درب های گردان به چه صورت است آیا در همواره به صورت بسته است یا باز ؟
روشن است که در در حالت عادی به صورت بسته و در حالت استراحت می باشد. اما نوع ساخت آن به این ترتیب است که به هنگام تردد افراد ، در همواره باز می باشد! در واقع می خواهیم بگوییم که این طرح ها قابلیت تنظیم نمودن نوع کارکرد را هم دارا هستند و می‌توانند با باز و بسته شدن آنها را کنترل کنترل و تنظیم نمود.

این درها از اتلاف انرژی های درون و بیرون محیط ممانعت به عمل می‌آورند .اما این درهای شیشه ای از نوع چرخشی اکثرا” در چه محیط هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند ؟ در فضاهایی استفاده می‌شوند که میزان فضای مکان نصب نمودن کمتر از حالت طبیعی باشد و نتوان از سایر در های خودکار در آن محل ها استفاده نمود. مانند اتاق‌های عمل.

انواع درب اتوماتیک گردان چرخشی

این درها به دو نوع کلی تقسیم بندی می شوند : یک لنگه و دو لنگه.

آیا می دانید درهای خودکار تمام گرد چه نوع درهایی هستند و در چه محل هایی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد؟ به دلیل نوع ساختار به کار رفته در این درها یعنی شکل تمام گردی که دارند علاوه بر اینکه از اتلاف انواع انرژی و از ورود انواع آلودگی‌های محیطی به محل جلوگیری می‌کنند دارای ویژگی خاصی هستند این ویژگی همان عدم ارتباط میان محل بیرونی و داخلی است. اما چه محل هایی برای نصب این درها مناسب‌تر هستند ؟ محل هایی مثل انواع مراک

در این خدمت با نوع خاصی از درب اتوماتیک ریولوینگ آشنا خواهید شد که دارای خصوصیات جالبی می باشد ؛ در درهای اتوماتیک گردان می توان از واژه گردان به این مهم پی برد که نوع ساخت آن به شکل یک استوانه می باشد.

 این استوانه دارای حرکتی به صورت دورانی و چرخش مانند می باشد این درب ها نیز همانند سایر در های خودکار به صورت برقی و با نیروی برق شروع به باز و بسته شدن می‌کنند بنابراین نوع کارکرد آنها به نحو اتوماتیکی و یا خودکار می باشد. یکی از اجزای این درب ها باله می باشد که باله ها در قسمت استوانه ای شکل درب تعبیه می‌شوند.
تعداد باله های به کار رفته در بخش استوانه ای شکل در، گاه از نوع دو باله می باشد و گاه متشکل از 3 باله و حتی چهار باله نیز تشکیل شده است. یکی دیگر از قسمت های به کار رفته در درب اتوماتیک ریولوینگ یا گردان ، سنسور می باشد که این سنسور ها دارای ویژگی هایی هستند. از قبیل فراهم نمودن امنیت خیلی خوب و نیز ساختار مدرن و امروزی را دارا هستند که در نوع خود یک تکنولوژی ویژه می باشد.