اجرای هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای

آیا به دنبال نرده های شیشه ای هستید؟ ما در 5 مورد توضیح میدهیم که شما باید قبل از شروع اجرای هندریل شیشه ای چه کاری کنید

تاکنون شیشه محبوب ترین گزینه برای نرده های مدرن در حال حاضر است. این یک جایگزین مناسب برای نرده های چوبی و دوک چوبی است و توضیح می دهیم که چرا به این صورت است. نرده های شیشه ای تاثیر بصری خیره کننده ای دارند؛ باعث می شود فضاها بزرگتر شود و جریان نور را تسهیل می کنند. اجرای هندریل شیشه ای لوکس بودن و ارزش را به یک خانه می افزاید و هنگامی که به درستی طراحی و نصب شود؛ بسیار ایمن و کاربردی است.

در اینجا 5 مورد را بررسی می کنیم که وقتی به دنبال نرده شیشه ای برای خانه خود هستید چه باید کرد :

انواع مختلفی از سیستم های شیشه ای نرده برای نصب و اجرای آن وجود دارد و همچنین روش های مختلفی برای نصب نرده شیشه ای و جان پناه شیشه ای در اجرا وجود دارد. به سیستم های مختلف نگاه کنید و در نظر بگیرید که چگونه این سبک ها متناسب با سبک کلی و احساس خانه شما همخوانی دارد.

روش اجرای هندریل شیشه ای به سه حالت انجام می شود :

  • روش فیکس پوینت
  • روش بست
  • روش اسپیگوت
  • نرده شیشه ای فیکس پوینت

این نوع نرده شیشه ای سیستمی است که در اجرای هندریل شیشه ای  پنل های آن در قسمت بالا نرده و کف آن پایین محکم می شوند؛ اساساً شیشه در یک چارچوب چوبی وجود دارد.

 

اجرای هندریل شیشه ای

 

نرده شیشه ای بست

نرده های شیشه ای روش بست سیستمی است که پنل های شیشه ای با حالت ایستاده (سیلندرهای استیل ضدزنگ) در آن بکار رفته است. شیشه دارای حفره هایی است که از قبل شکل داده شده اند ، در جای خود قرار گرفته و استوانه های پنل را به صورت عمودی سیستم پله و کف ایمن می کنند. این می تواند یک سیستم ریلی بدون قاب با حداقل سخت افزار بصری باشد.

  با توجه به روش چفت و بست ، تصمیم گیری در مورد استفاده از این سیستم در مرحله قاب باید اتخاذ شود زیرا ضمانت کافی برای پشتیبانی از شیشه لازم است.

نرده های شیشه ای اسپیگوت

نرده شیشه ای اسپیگوت سیستمی است که پنل های شیشه ای با گیره های شیشه ای نصب شده بر روی پله یا گاهی اوقات نرده یا کف آن ایمن می شوند و به نوعی نرده شیشه ای پله گرد می باشد. کدهای ایمنی و محلی ساختمان را در نظر بگیرید برای این کار نوع شیشه برای ایمنی در دمای مختلف و روکش مناسب مورد نیاز و توجه به الزامات کد ساختمان داخلی در اجرای هندریل شیشه ای شما بسیار مهم است.

شیشه های جدید از نوعی شیشه تصفیه شده با گرما است که مقاومت سطح را افزایش داده و الگوی شکست را تغییر می دهد. در صورت شکستن شیشه ، به دلایل ایمنی به مکعب های ریز خرد می شود. شیشه چند لایه 2 قطعه شیشه است که به همراه یک لایه بین آن مخلوط می شود. این امر باعث استحکام شیشه و ایمنی مضاعف می شود. در صورت شکستن ، یک طرف شیشه خرد می شود و طرف دیگر در جای خود باقی می ماند.

هندریل شیشه ای چیست؟

هندریل شیشه ای از تجهیزات ساختمانی می باشد که با استفاده از شیشه ساخته می شود شیشه دارای مزیت های زیادی می باشد و به همین دلیل است که بسیاری از مکان ها ساختمان از جمله پارتیشن ها ، پنجره ها ، درب ها ، نرده ها و… از آن استفاده می کنند از مهمترین مزیت های شیشه می توان به زیبایی آن ، انتقال نور آن و تمیز شدن راحت و …. اشاره کرد.

هندریل شیشه ای نیز همانگونه که از اسمش مشخص می باشد از شیشه ساخته شده است و  در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی می توان آن را در مکان هایی مختلفی از ساختمان مشاهده نمود نرده شیشه ای  قابل استفاده در راه پله های ،تراس ها و بالکن ها ، استخرها و دوردوشی ها و… می باشند شما به بسته به مکانی که استفاده می کنید می توانید نوع و یراق مورد استفاده در این نرده های را انتخاب و خریداری نمایید و از نصاب نرده بخواهید تا آن را برای شما نصب نمایید.

 

اجرای هندریل شیشه ای

 

نرده های شیشه ای به تعمیر و نگهداری نیاز دارند

نرده های شیشه ای به طور کلی  از نگهداری کمتری نسبت به  یک محصول چوبی برخوردار هستند. اما بسته به سبک زندگی شما نیاز به نگهداری روزانه دارند. یک پارچه نرم ، صابون و آب تمام چیزهایی است که شما نیاز دارید  تا از هرگونه کثیفی و ساییدگی آن جلوگیری کنید.

بودجه و هزینه را در نظر بگیرید

نرده های شیشه ای عموماً در انتهای بالاتر قیمت گذاری ریل قرار دارند. در بین سبک ها ، نرده های شیشه ای بست از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است زیرا می تواند نازک تر باشد (6 میلیمتر در مقابل 10 یا 12 میلی متر) ، ماشینکاری کمتر، پولیش کمتر و هیچ سخت افزاری را در بر ندارد و غالباً از فولاد ضد زنگ می باشد. هزینه کمتر و مقرون به صرفه در این مرحله باعث بهبود چشمگیری در سبک و عملکرد خواهد شد.

تجربه شرکت و نصاب بسیار مهم است

دقت در اجرای هندریل شیشه ای ، طراحی و نحوه اجرای نرده شیشه ای در کیفیت کلی و سبک محصول نهایی بسیار مهم است. نرده نصب شده نادرست نه تنها زشت بنظر می آید بلکه خطرناک نیز می باشد. شرکتی را انتخاب کنید که دارای تجربه باشد و به دنبال نمونه هایی از محصولات معتبر باشید.

علاوه بر این  کیفیت سخت افزاری که شیشه را در جای خود نگه می دارد در نظر بگیرید. کیفیت سخت افزاری شرکت ما بسیار گسترده است که بر ایمنی کلی سیستم ریلی نرده شما تأثیر خواهد گذاشت. این شرکت دارای سابقه ای اثبات شده در زمینه تهیه محصولات شیک و قابل اعتماد است.