• ما خلاق ، بلند پرواز و آماده چالش ها هستیم! با ما تماس بگیرید.
  • شریعتی، روبروی مترو شریعتی، برج مینا طبقه ۷ واحد ۶

خدمات

درب اتوماتیک آکاردئونی، فولدینگ یا تاشو

نصب درب اتوماتیک فولدینگ یا تاشو مناسب ترین انتخاب برای امکانی که محدودیت فضا برای قرار دادن درب اتوماتیک دارد می باشد. با کمک درب اتوماتیک فولدینگ یا تاشو می توان از ۸۰% از عرض درب ورودی جهت بازشوندگی درب ورودی را کم کرد. درب اتوماتیک فولدینگ یا تاشو و یا اتوبوسی از جمله درب های اتوماتیک شیشه ای هستند که بسیار در مکان های کم عرض کاربرد دارند و می توانند فضای کمی را اشغال کنند.
ادامه مطلب

درب‌ اتوماتیک بیمارستان

بیمارستان‌ها و مراکزدرمانی از جمله مکان‌هایی هستند که تردد بصورت شبانه‌روزی در آنها صورت می‌گیرد، بنابراین رعایت مسائل بهداشتی حائز اهمیت است. به همین علت استفاده از درب اتوماتیک بیمارستانی امری لازم و ضروری است که باید به آن توجه شود.
ادامه مطلب

کرکره برقی فولادی

در ساخت کرکره برقی از فناوری گالوانیزاسیون استفاده می‌شود. در این روش تیغه‌های کرکره با روکشی از جنس فلز روی مقاوم سازی شده است. فرایند گالوانیزه کردن فلزات به دو روش گرم و سرد صورت می‌گیرد که این روش‌ها نیز با توجه به جنس، مقاومت و ماندگاری محصول تولید شده با یکدیگر متفاوت هستند. با پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین شناسایی عیوب کرکره برقی گالوانیزه به منظور بالا بردن کیفیت و استقامت رول آپ تولیدی از آلیاژ فولاد در ساخت کرکره برقی بهره گرفته شد. این روند تا جایی پیش رفت که هم اکنون شاهد طراحی و ساخت انواع مختلف کرکره برقی فولادی در بازار هستیم.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه

درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه، یکی از ساده ترین نوع درب های اتوماتیک شیشه ای می باشند. همچنین کاربران میتوانند نسبت به نیاز خود درب دو لنگه بازشو را در وضعیت های اتوماتیک، دائم باز، دائم بسته، حالت زمستانی یا نیمه باز، ورود ممنوع و یا خروج ممنوع تنظیم کنند. وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین درب ها و کنترل کننده های هوشمند با قابلیت ضد برخورد، امنیت عابرین در برابر برخورد احتمالی با درب ها را تأمین می کنند.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک شیشه ای تک لنگه

درب اتوماتیک شیشه ای تک لنگه یکی از ساده ترین و پرمصرف ترین نوع درب های اتوماتیک نفر رو می باشد که به علت حرکت خطی و حداقل نیاز به فضا موجب استفاده بهینه از فضای موجود فروشگاه ها و اماکن عمومی می گردد. در بیشتر ورودیها درب اتوماتیک شیشه ای معمولاً به صورت دو لنگه ثابت و دو لنگه متحرک قابل اجرا می باشند.
ادامه مطلب

تعمیر کرکره برقی

تعمیرات کرکره برقی شامل موارد بسیار زیادی است چرا که اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی در نوع خود تنوع زیادی دارند. از جمله مهمترین اجزاء و قطعات به کار رفته در کرکره برقی می توان به موتور کرکره برقی، تیغه های کرکره برقی، کنترل و یا ریموت کرکره برقی و همچنین مدل های مختلف سنسور به کار رفته در کرکره برقی اشاره نمود.
ادامه مطلب

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیوم به دلیل قیمت به صرفه و ظاهر بسیار عام پسندی که دارد محبوبترین نوع کرکره برقی محسوب می شود. این نوع کرکره برقی برای درب های پارکینگ و برای امنیت و عایق بندی روی پنجره ها یا درب های ورودی آپارتمان استفاده می شود. کرکره برقی آلومینیومی به دلیل وجود این فلز توانسته است از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.
ادامه مطلب

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

در برخی موارد ممکن است به دلیل استفاده غلط و نادرست از درب اتوماتیک و همچنین برخی مشکلات فنی درب شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات درب اتوماتیک باشد. در برخی اوقات برای همه ممکن است این مشکل پیش بیاید که بعد از باز شدن درب زمانی که ریموت را جهت بسته شدن آن می زنیم ریموت عمل نکرده و درب پارکینگ بسته نشود.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای در غالب های متفاوتی وجود دارد. آنها اغلب در فروشگاههای خرده فروشی، ساختمانهای تجاری و دفاتر، ساختمانهای عمومی و کلینیکهای مختلف یافت می شوند.
ادامه مطلب

کرکره برقی پارکینگی

کرکره‌های برقی به صورت نوارهای عایق به هم پیوسته معمولا از جنس آلومینیوم هستند که در قسمت درب یا پنجره منزل نصب می‌شوند تا نه تنها امنیت منزل را تامین کنند بلکه به آسانی و به وسیله یک ریموت یا گوشی موبایل باز و بسته شوند و تردد را برای ساکنین آسان کنند.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را بطور کلی می توان نوع پیشرفته تری از درب اتوماتیک کشویی دانست. در واقع در درب شیشه ای کشویی یک لته متحرک در هر ظرف از درب شیشه ای وجود دارد یعنی عابر در جلوی خود یک یا دو لته درب می بیند که به طرفین می رود ولی درب شیشه ای تلسکوپی عابر در هر سمت دو لته درب می بیند که به دو طرف متحرک هستند.
ادامه مطلب
  • آدرس
  • شریعتی، روبروی مترو شریعتی، برج مینا طبقه ۷ واحد ۶
  • ایمیل
  • doctordoor11@gmail.com