• ما خلاق ، بلند پرواز و آماده چالش ها هستیم! با ما تماس بگیرید.
  • شریعتی، روبروی مترو شریعتی، برج مینا طبقه ۷ واحد ۶

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای ریوولوینگ

درب اتوماتیک شیشه‌ای ریوولوینگ (Revolving) یک نوع درب اتوماتیک است که برای ورود و خروج افراد به ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این نوع درب با یک ساختار چرخشی مجهز شده است که به افراد اجازه می‌دهد به راحتی از یک طرف درب وارد ساختمان شوند و از طرف دیگر آن را ترک کنند
ادامه مطلب

سرویس نگهداری درب اتوماتیک شیشه ای

سرویس نگهداری درب اتوماتیک شیشه ای یک خدمت حرفه‌ای است که به منظور حفظ عملکرد صحیح و بهینه درب‌های اتوماتیک ارائه می‌شود. این خدمت شامل چک کردن، تعمیر، تنظیم و نگهداری درب‌های اتوماتیک در طول زمان است. اهداف اصلی سرویس نگهداری درب اتوماتیک عبارتند از
ادامه مطلب

درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد

درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد درب های اتوماتیک ماندگار با انحنا های مختلف و منطبق بر ظاهرسازه و معماری ساختمان و با بهره گیری از مکانیزم درب اتوماتیک کشویی همواره به عنوان یکی از انتخابهای معماران خلاق محسوب می گردند. درب اتوماتیک شیشه ای نیم داره ۲  لنگه شیشه منحنی بر روی ۲ شیشه منحنی ثابت به صورت کشویی به حرکت در می آیند.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک شیشه ای کنجی

درب اتوماتیک شیشه ای کنجی نیز عملکردی کشویی دارد و اما با ظاهری متفاوت، مناسب جهت نما و ورودی هایی با سازه مهندسی خاص و کنجی می باشد که در این محصول دو لنگه متحرک درب در نقطه بسته شدن بر یکدیگر قائم می شوند و بدین صورت شکلی مثلثی به سازه دستگاه می دهد.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک تاشو یا فولدینگ

نصب درب اتوماتیک فولدینگ یا تاشو مناسب ترین انتخاب برای امکانی که محدودیت فضا برای قرار دادن درب اتوماتیک دارد می باشد. با کمک درب اتوماتیک فولدینگ یا تاشو می توان از ۸۰% از عرض درب ورودی جهت بازشوندگی درب ورودی را کم کرد. درب اتوماتیک فولدینگ یا تاشو و یا اتوبوسی از جمله درب های اتوماتیک شیشه ای هستند که بسیار در مکان های کم عرض کاربرد دارند و می توانند فضای کمی را اشغال کنند.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک هرمتیک یا بیمارستانی

بیمارستان‌ها و مراکزدرمانی از جمله مکان‌هایی هستند که تردد بصورت شبانه‌روزی در آنها صورت می‌گیرد، بنابراین رعایت مسائل بهداشتی حائز اهمیت است. به همین علت استفاده از درب اتوماتیک بیمارستانی امری لازم و ضروری است که باید به آن توجه شود.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه

درب اتوماتیک شیشه ای دو لنگه، یکی از ساده ترین نوع درب های اتوماتیک شیشه ای می باشند. همچنین کاربران میتوانند نسبت به نیاز خود درب دو لنگه بازشو را در وضعیت های اتوماتیک، دائم باز، دائم بسته، حالت زمستانی یا نیمه باز، ورود ممنوع و یا خروج ممنوع تنظیم کنند. وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین درب ها و کنترل کننده های هوشمند با قابلیت ضد برخورد، امنیت عابرین در برابر برخورد احتمالی با درب ها را تأمین می کنند.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک شیشه ای تک لنگه

درب اتوماتیک شیشه ای تک لنگه یکی از ساده ترین و پرمصرف ترین نوع درب های اتوماتیک نفر رو می باشد که به علت حرکت خطی و حداقل نیاز به فضا موجب استفاده بهینه از فضای موجود فروشگاه ها و اماکن عمومی می گردد. در بیشتر ورودیها درب اتوماتیک شیشه ای معمولاً به صورت دو لنگه ثابت و دو لنگه متحرک قابل اجرا می باشند.
ادامه مطلب

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

در برخی موارد ممکن است به دلیل استفاده غلط و نادرست از درب اتوماتیک و همچنین برخی مشکلات فنی درب شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات درب اتوماتیک باشد. در برخی اوقات برای همه ممکن است این مشکل پیش بیاید که بعد از باز شدن درب زمانی که ریموت را جهت بسته شدن آن می زنیم ریموت عمل نکرده و درب پارکینگ بسته نشود.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای در غالب های متفاوتی وجود دارد. آنها اغلب در فروشگاههای خرده فروشی، ساختمانهای تجاری و دفاتر، ساختمانهای عمومی و کلینیکهای مختلف یافت می شوند.
ادامه مطلب

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را بطور کلی می توان نوع پیشرفته تری از درب اتوماتیک کشویی دانست. در واقع در درب شیشه ای کشویی یک لته متحرک در هر ظرف از درب شیشه ای وجود دارد یعنی عابر در جلوی خود یک یا دو لته درب می بیند که به طرفین می رود ولی درب شیشه ای تلسکوپی عابر در هر سمت دو لته درب می بیند که به دو طرف متحرک هستند.
ادامه مطلب
  • آدرس
  • شریعتی، روبروی مترو شریعتی، برج مینا طبقه ۷ واحد ۶
  • ایمیل
  • doctordoor11@gmail.com