• ما خلاق ، بلند پرواز و آماده چالش ها هستیم! با ما تماس بگیرید.
  • شریعتی، روبروی مترو شریعتی، برج مینا طبقه ۷ واحد ۶

کرکره برقی

کرکره برقی فولادی

در ساخت کرکره برقی از فناوری گالوانیزاسیون استفاده می‌شود. در این روش تیغه‌های کرکره با روکشی از جنس فلز روی مقاوم سازی شده است. فرایند گالوانیزه کردن فلزات به دو روش گرم و سرد صورت می‌گیرد که این روش‌ها نیز با توجه به جنس، مقاومت و ماندگاری محصول تولید شده با یکدیگر متفاوت هستند. با پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین شناسایی عیوب کرکره برقی گالوانیزه به منظور بالا بردن کیفیت و استقامت رول آپ تولیدی از آلیاژ فولاد در ساخت کرکره برقی بهره گرفته شد. این روند تا جایی پیش رفت که هم اکنون شاهد طراحی و ساخت انواع مختلف کرکره برقی فولادی در بازار هستیم.
ادامه مطلب

تعمیر کرکره برقی

تعمیرات کرکره برقی شامل موارد بسیار زیادی است چرا که اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی در نوع خود تنوع زیادی دارند. از جمله مهمترین اجزاء و قطعات به کار رفته در کرکره برقی می توان به موتور کرکره برقی، تیغه های کرکره برقی، کنترل و یا ریموت کرکره برقی و همچنین مدل های مختلف سنسور به کار رفته در کرکره برقی اشاره نمود.
ادامه مطلب

کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی آلومینیوم به دلیل قیمت به صرفه و ظاهر بسیار عام پسندی که دارد محبوبترین نوع کرکره برقی محسوب می شود. این نوع کرکره برقی برای درب های پارکینگ و برای امنیت و عایق بندی روی پنجره ها یا درب های ورودی آپارتمان استفاده می شود. کرکره برقی آلومینیومی به دلیل وجود این فلز توانسته است از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.
ادامه مطلب

کرکره برقی پارکینگی

کرکره‌های برقی به صورت نوارهای عایق به هم پیوسته معمولا از جنس آلومینیوم هستند که در قسمت درب یا پنجره منزل نصب می‌شوند تا نه تنها امنیت منزل را تامین کنند بلکه به آسانی و به وسیله یک ریموت یا گوشی موبایل باز و بسته شوند و تردد را برای ساکنین آسان کنند.
ادامه مطلب
  • آدرس
  • شریعتی، روبروی مترو شریعتی، برج مینا طبقه ۷ واحد ۶
  • ایمیل
  • doctordoor11@gmail.com