وبلاگ

محاسبه-قیمت-درب-اتوماتیک-شیشه-ای
شنبه, 20 دی 99
نحوه محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

می دانیم که درب اتوماتیک به نوعی درب گفته می شود که با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نور و یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور باز و بسته می شوند و درب اتوماتیک شیشه ای درواقع همان نوعی از درب اتوماتیک با همان ویژگی ها می باشد با این تفاوت که متریال اصلی آن شیشه است و به همین دلیل به آن درب اتوماتیک شیشه ای می گویند.

ادامه مطلب
مشکلات-درب-اتوماتیک-شیشه-ای
جمعه, 05 دی 99
برخی از مشکلات درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای از متعلقات و اجزای مختلفی ساخته‌ شده‌اند، که هرکدام از این متعلقات در کارکرد بی‌نقص و درست درب اتوماتیک، کاملاً دخیل می‌باشند و احیاناً اگر بر اثر اتفاقی اختلال، خرابی و تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای رخ دهد موجب اختلال در کارکرد کل اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای می شود و باید قطعه مختل شده تعمیر و یا در موارد نیاز تعویض شود تا درب اتوماتیک شیشه‌ای به ‌درستی کار کند.

ادامه مطلب
تعمیرات-کرکره-برقی-پارکینگ
چهارشنبه, 05 آذر 99
قیمت تعمیرات کرکره برقی پارکینگ بر چه اساس تعیین می شود

قیمت تعمیرات کرکره برقی پارکینگ از جمله مسائلی است که خریداران محترم را با چالش های جدید مواجه می کند، بدین صورت که در قیمت کرکره برقی در مراکز فروش مختلف به صورت یکسان نیست.

ادامه مطلب
پارتیشن-شیشه-ای-اداری
جمعه, 30 آبان 99
پارتیشن شیشه ای اداری چیست و چرا باید از آن استفاده نماییم؟

با توجه به گسترش روزافزون صنعت و تعدد ادارات و مجموعه  های تجاری و اداری خصوصا و دولتی هر مجموعه ای نیازمند تقسیمات فضایی در عرصه فشایی خود می باشد تا بتواند تراکم لازم برای حضور کارمندارن آن مجموعه و ارباب رجوع آن شرکت تامین نمایند. پارتیشن یکی از بهترین و زیبا ترین گزینه برای این تقسیمات می باشد.

ادامه مطلب
دانستنی-درب-اتوماتیک-شیشه-ای
پنجشنبه, 22 آبان 99
هر آنچه درباره درب اتوماتیک شیشه ای نیاز است بدانید

امروزه درب اتوماتیک شیشه ای مانند جک پارکینگی ساختمان به طور گسترده در ساختمان های اداری و تجاری و سایر ارگان ها نظیر بیمارستان و بانک ها مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از این نوع اپراتورها علاوه بر زیبایی و افزایش سرعت تردد نقش بسزایی در کاهش مصرف انرژی  و حفظ دمای محیط داخل ساختمان دارند. مهمترین عامل در انتخاب اپراتور مناسب، ابعاد درب و میزان تردد از آن می باشد.

ادامه مطلب
بررسی-پارتیشن-شیشه-ای-اداری
شنبه, 29 شهریور 99
بررسی پارتیشن شیشه ای اداری

در صورت استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری علاوه بر این که انجام عمل تفکیک سازی را برای محیط می کند می تواند جلوه ی خاص و زیبایی را به محیط داده و همچنین به عنوان یک عایق برای گرما و سرما و سر و صدا و گرد و خاک نیز عمل کند.

ادامه مطلب
تعمیرات-درب-اتوماتیک-به-چه-صورت-است؟
یکشنبه, 23 شهریور 99
تعمیرات درب اتوماتیک به چه صورت است؟

در برخی موارد ممکن است به دلیل استفاده غلط و نادرست از درب اتوماتیک و همچنین برخی مشکلات فنی درب شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات درب اتوماتیک باشد. در برخی اوقات برای همه ممکن است این مشکل پیش بیاید که بعد از باز شدن درب زمانی که ریموت را جهت بسته شدن آن می زنیم ریموت عمل نکرده و درب پارکینگ بسته نشود.

ادامه مطلب
بررسی-کلی-در-مورد-درب-اتوماتیک-شیشه-ای
دوشنبه, 20 مرداد 99
بررسی کلی در مورد درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از پرطرفدارترین انواع درب های اتوماتیک به حساب می آید به دلیل این که موجب سهولت در تردد مخصوصا در مکان هایی که رفت و آمد در آن زیاد است می شود. علاوه بر این موضوع زیبایی و جلوه ی قشنگی به نمای ورودی ساختمان می دهد

ادامه مطلب
بررسی-کلی-در-مورد-جک-پارکینگی-ساختمان
دوشنبه, 20 مرداد 99
بررسی کلی در مورد جک پارکینگی ساختمان

در سال های اخیر استفاده از جک پارکینگی ساختمان در اکثر ساختمان ها رایج شده است. اغلب درب های پارکینگ ساختمان های پرجمعیت مثل مجتمع ها و آپارتمان ها و منازل شخصی دارای درب هایی مجهز به جک پارکینگی ساختمان هستند که موجب ایجاد سهولت در رفت و آمدها شده

ادامه مطلب