انواع کرکره برقی | تعمیرات کرکره برقی

انواع کرکره برقی

انواع کرکره برقی

چگونه کرکره های برقی خود را نگهداری و سرویس کنیم؟

هنگامی که متوجه می شوید که کرکره شما شروع به تولید صداهای ناهنجار می کند و یا درست کار نمی کند و به صورت اشتباه تنظیم شده است، ممکن است که نیاز به تعمیرات کرکره برقی خود داشته باشید.

نمونه هایی از حوزه کاری شرکت ما برای سرویس دهی عمومی نگهداری و تعمیرات کرکره برقی :

 1. تنظیم حد بالا و پایین کرکره برقی
 2. عملکرد سوئیچ های حد مجاز و تنظیم در صورت لزوم
 3. تراز بودن شکاف های کرکره
 4. نصب کرکره برقی در تهران
 5. تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی
 6. سوئیچ های نشانگر ، دکمه فشار و فیوزهای موجود جهت تعمیر و تعویض
 7. تعمیرات کرکره برقی کرج
 8. اطمینان از عملکرد مناسب مکانیسم متحرک

در صورتی که به طور تصادفی توسط وسیله ای  و یا اشیاء مشکلی ایجاد شد؛ می توانید کرکره ها ، شکافها و سایر قسمتها را تعمیر کنید. اگر مشکلی بین کرکره و پنجره افتاده و آسیب ایجاد کرده یا مانع از باز شدن یا بسته شدن صحیح کرکره شد ، با شرکت ما تماس بگیرید.

تعمیرات کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

کرکره‌های برقی به صورت نوارهای عایق به هم پیوسته معمولا از جنس آلومینیوم هستند که در قسمت درب یا پنجره منزل نصب می‌شوند تا نه تنها امنیت منزل را تامین کنند بلکه به آسانی و به وسیله یک ریموت یا گوشی موبایل باز و بسته شوند و تردد را برای ساکنین آسان کنند.

کرکره‌های برقی با سر خوردن یا غلت زدن به سمت بالا و پایین کار می‌کنند و زمانی که کرکره به بالا جمع می‌شود تیغه در یک جعبه کوچک بالای درب قرار میگیرد. هنگامی که کرکره‌ها به پایین حرکت کنند، تا کف پارکینگ پایین می‌آیند و محکم کف پارکینگ شما قرار می‌گیرند و ایمنی را تامین می‌کنند.

دلیل اصلی نصب کرکره برقی امنیت می باشد. کرکره برقی دارای یک موتور کوچک می باشد که با استفاده از فشار دادن یک دکمه به شکل عمودی باز یا بسته می شود. موتور را به یک منبع سیمی متصل می کنند. زمان باز و بسته شن کرکره برقی مدت کوتاهی می باشد و وقت زیادی را از شما نمی گیرد. جنس کرکره برقی را از فولاد و آلومینیوم انتخاب می کنند که علاوه بر استحکام، قابلیت رنگ آمیزی نیز دارد و میتوان آن را به رنگ های دلخواه طراحی کرد.

انواع کرکره برقی:

 1. کرکره برقی سکشنال
 2. کرکره برقی پلی کربنات
 3. کرکره برقی آلومینیومی
 4. کرکره برقی فولادی
 5. کرکره برقی صوتی
 6. کرکره برقی پارکینگی

سرویس و تعمیرات کرکره برقی

شرکت ما همچنین کرکره های برقی را کارشناسی ، نگهداری  و سرویس می کنند. این نگهداری اساسی به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی می باشد. می توان پرده ها را تمیز کرد ، سوراخ های تهویه را پاک کرد و آن ها را روغن کاری کرد.

تمیز نگه داشتن کرکره های برقی آن را در مقابل صدمه های احتمالی که شاید ایجاد شود؛ محافظت می کند و عمر تجهیزات شما را طولانی تر می کند؛ تا از نیاز به تعمیرات کرکره برقی شما جلوگیری کند.

 

 تعمیرات کرکره برقی

 

تعمیرات اضطراری درهای کرکره ای

ما قادر به ارائه کار تعمیر ، نگهداری و سرویس دهی برای کلیه کرکره های برقی، درب های کرکره ای تجاری و صنعتی ، درب های فلزی و درب های پارکینگ هستیم.

 1. مشکلات تعمیر و جایگزینی
 2. شاتر غلتکی
 3. براکت های پشتیبانی
 4. روکش سایبان
 5. چرخ زنجیر
 6. رفع لبه ها
 7. فنرهای حلزونی
 8. صفحات جانبی

علت کامل بسته نشدن درب کرکره ای و بالا نیامدن

این یک مشکل شایع است که می توان با تمیز کردن مرتب آنها از این مشکل خودداری کرد. اگرچه کرکره های بدون تعمیر و نگهداری هستند، اما باید هر5 یا 6 ماه آنها را تمیز کرد که خاک و سنگ ریزه در آن قرار نگیرد زیرا گاهی اوقات می تواند در اتصالات بین شکافها گیر کند و از بسته شدن صحیح آن جلوگیری کند. به سادگی از آب گرم و صابون و یک برس نرم پرده را تمیز کنید.

دلیل برخی سر و صداها از کرکره های برقی که ایجاد می شود عموماً به خاطر شکافهایی است که به محض بالا و پایین رفتن کرکره در اطراف محور ایجاد می شود و این کاملاً طبیعی است.