انواع درب اتوماتیک شیشه ای | تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

انواع زیادی از درب اتوماتیک شیشه ای در غالب های متفاوت وجود دارد. آنها اغلب در فروشگاههای خرده فروشی ، ساختمانهای تجاری و دفاتر ، ساختمانهای عمومی و کلینیکهای مختلف یافت می شوند.

مزایایی که کاربران هنگام استفاده از این درها از آن بهره مند می شوند شامل سهولت کار و اقدام سریع است. مزایایی که استفاده کنندگان هنگام نصب این درها به دست می آورند ایمنی ، بهبود زیبایی ظاهری و یک روش کارآمد برای مدیریت دسترسی به ساختمان آنها می باشد.

اگرچه درب اتوماتیک شیشه ای در طیف گسترده ای از سبک ها قرار دارند ، اما درهای کشویی اتوماتیک بیشترین استفاده را دارند و در مواقعی هم نیاز به تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای می باشد.

حجم بالایی از رفت و آمدها را پشتیبانی می کند

برای بازدید کنندگانی که  در تمام طول روز وارد ساختمان می شوند یا بیرون می روند نمی توان انتخاب بهتری جز درب اتوماتیک شیشه ای داشت. به عنوان مثال ، در مورد سوپر مارکت ها ، مشتریان می توانند به راحتی و بدون استفاده از دست خود ، ورود و یا خارج شوند و در راه ورود  یا در هنگام خروج ، متوقف شوند و یا حتی بدون تماس با درها و باز کردن به راحتی در آن انجام دهند.

با این کار تعداد بیشتری از افراد می توانند از همان درب استفاده کنند. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید آن این است که از آنجا که درها شفاف هستند ، مراجعه کنندگان از هر طرف می توانند اشخاص طرف مقابل را ببینند ، در نتیجه هرگونه سردرگمی یا هرگونه برخورد احتمالی را به حداقل می رسانند. علاوه بر این ، باز شدن چنین درهایی باعث می شود تا نفرات بیشتری بتوانند همزمان وارد مغازه یا فروشگاه شوند یا از آن خارج شوند. از آنجا که سنسورها در دو طرف ورودی ارائه شده اند ، عبور از آن ایمن تر می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

بیشترین بهره را از یک فضای کوچک و باریک ببرید

درهای کشویی با طراحی تلسکوپی می توانند تعداد بازدیدکنندگان را زیاد کنند؛ در مواقعی که فضا کم و باریک است بهترین وقت است برای طراحی درب اتوماتیک شیشه ای که باعث می شود درب به طور جمعی به داخل بچرخد. طرحی که پانل کشویی را به دو قسمت تقسیم می کند در کنار یکدیگر قرار می گیرند این امکان را به ما می دهد تا در صورت فضای کوچک بهترین استفاده را داشته باشیم.

روشنایی و امنیت

در بیشتر مواقع ، درهای کشویی با استفاده از شیشه ای سخت ساخته می شوند و باعث می شوند نور کافی به محوطه نصب شود. این درها به منظور جلوگیری از خطرات مجهز به سنسورشده اند و در صورت خرابی برق به منظور باز کردن اضطراری طراحی شده اند. در صورت خرابی برق معمولی ، سیستم اجازه می دهد تا همه درها را به عقب برگردانیم ، بنابراین فضای بزرگی برای تخلیه در مواقع اضطراری فراهم می کند.

صرفه جویی در مصرف انرژی به علاوه جریان هوا

از آنجا که عمل باز و بسته شدن درب بسیار سریع است ، از بین گرما و سرما تا حد زیادی وجود ندارد ، در نتیجه پس انداز قابل توجهی در قبض های آب و برق به وجود می آورد، در حالی که دما برای افرادی که از همان محل استفاده می کنند ، دریک سطح باقی می ماند. علاوه بر این ، این سیستم ها به تنظیم مؤثر جریان هوا ورودی یا خروج از ساختمان محل استفاده درب اتوماتیک شیشه ای کمک می کنند.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

پیش نیازهای نصب درب اتوماتیک 

جهت نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای ابتدا نیاز است تا از محل نصب بازدید شود و ابعاد درب ورودی مورد اندازه گیری قرار گیرد. پس از اندازه‌گیری ابعاد باید مشخص شود که چه نوع درب اتوماتیکی مدنظر دارید، کشویی، تلسکوپی، منحنی یا قوسی، تاشو یا دوار و تعداد پنل های شیشه‌ای مشخص شود. نوع، ضخامت و رنگ شیشه سکوریت از جمله مواردی است که باید قبل از نصب درب اتوماتیک به آن توجه شود. بهتر است مطلع باشید که نصب درب اتوماتیک خود را به تکنسین های حرفه‌ای بسپارید چون در غیر این صورت هیچ تضمینی برای کیفیت نصب انجام شده وجود ندارد. بهتر است برای نصب درب اتوماتیک خود بهترین ها را انتخاب کنید.

کته جالب قابل‌ توجه این است که نصب این نوع درب حتی پس از ساخت کامل نمای ساختمان نیز امکان ‌پذیر است و بدون هیچ‌گونه آسیب‌رسانی به نمای ساختمان می توان این درب را نصب نمود و از زیبایی خاص آن بهره برد، با توجه به نوع انرژی مصرفی و همچنین روش‌های باز و بسته شدن نسبت به درب‌های مکانیکی و لولایی استهلاک کمتری نیز دارد و دیرتر خراب خواهد شد.

درب اتوماتیک در طراحی معماری

در ساختمان هایی با طراحی معماری منحصر به فرد ، با نصب درب اتوماتیک شیشه ای متناسب می توان از مزایای ذکر شده در بالا استفاده کرد و همچنین می توان از طریق سایت شرکت ما عکس درب اتوماتیک شیشه ای را مشاهده کرد.

درب اتوماتیک شیشه ای در حال استفاده مداوم ممکن است در اثر آسیب تصادفی یا ساییدگی و پارگی صدمه ببینند. بازدیدهای مربوط به تعمیر و نگهداری منظم روشی مناسب برای حداقل نگه داشتن هرگونه آسیب است ، زمینه های بهبود نیز ممکن است مشخص شود.

شرکت ما یک سرویس تعمیرات درب اتوماتیک  و نگهداری از پیش برنامه ریزی شده ارائه می دهد که دو بار در سال برای سرویس درب اتوماتیک شیشه ای شما حضور پیدا می کنند تا تنظیمات درب اتوماتیک شیشه ای را بررسی کنند. هر شش ماه یک بار ، تمام درب های اتوماتیک و درب های دستی را بررسی می کنیم و مطمئن می شویم که همه چیز به درستی با سیستم درب شما اجرا می شود.

ما می توانیم تنظیمات جزئی انجام دهیم و قطعات مصرفی را جایگزین کنیم. مواردی مانند راهنماهای کف ، چرخ های کالسکه و محورهای زیر را بررسی و جایگزین خواهیم کرد. تعمیرات درب اتوماتیک  ما همچنین به منظور طولانی تر شدن طول عمر درهای شما و خودکار توصیه هایی داریم:

بازدید کارشناسان خدمات ما با بررسی موارد زیر از عملکرد درست نصب درب اتوماتیک شما اطمینان حاصل می کنند.

  • ساییدگی و پارگی
  • خطای حسگر درب اتوماتیک
  • خسارات جزئی
  • اتصالات
  • خطاهای برنامه نویسی

ایمنی

ایمنی درب اتوماتیک و همچنین راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای که توسط کارشناسان ما به خریدارن محترم ارائه می شود؛ می تواند تا حد زیادی به شما در خرید کمک کند.